Trabzonspor ile Galatasaray arasında 21 Ocak Pazar günü oynanacak Süper Lig 21. hafta maçının biletleri satışa çıktı. Bilet fiyatları 200 ile 2.000 TL arasında değişiyor. Pazar günü saat 19.00'da Trabzonspor'un ev sahipliğinde oynanacak mücadele için taraftarlar şimdiden biletlerini kapma yarışına girdi.

Bilet gişeleri önünde yaşanan yoğunluk, maça duyulan büyük ilgiyi gözler önüne sererken, Trabzonspor taraftarları maç öncesinde umutlu. Almanya'dan gelen taraftar Murat Erdoğmuş, 'İki takımın da eksikleri var, ancak taraftarı arkasına alıp Trabzonspor'un bu maçı kazanacağını düşünüyorum. Abdullah Avcı'nın diksiyonu ve tavrıyla güven verdiğini düşünüyorum. Skorun 2-1 olacağını tahmin ediyorum' dedi.

Trabzonspor Galatasaray maçının biletleri satışa çıktı

Ömer Şen ise maça arkadaşıyla birlikte geldiğini belirterek, 'Trabzonspor'un 2-1 kazanacağını düşünüyorum. Keyifli bir maç olacak inşallah" ifadelerini kullandı. Trabzonspor taraftarı Çetin Çubukçu da, "Abdullah Avcı'nın takıma kattığı düzenle Galatasaray'ı yeneceğimize inanıyorum. Karşılaşmanın 1-0 veya 2-1 biteceğini düşünüyorum' şeklinde konuştu.

Galatasaray - Sparta Prag! İlk 11'ler Galatasaray - Sparta Prag! İlk 11'ler

Trabzonspor Galatasaray maçının biletleri satışa çıktı

Trabzonspor - Galatasaray maçının bilet fiyatları ise şu şekilde:

1. Kategori: VIP Platinum - B: 2000 TL / VIP Platinum - A/C: 1500 TL
2. Kategori: VIP Gold: 1000 TL
3. Kategori: VIP Silver: 750 TL
4. Kategori: Batı: 500 TL
5. Kategori: Doğu Üst: 400 TL
6. Kategori: Fırtına: 300 TL
7. Kategori: Güney - Kuzey Kale Arkası: 200 TL

Kaynak: İHA