Fenerbahçe Taraftarları RAMS Park'a Geldi Fenerbahçe Taraftarları RAMS Park'a Geldi

Fatih Karagümrük'ün Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Kayserispor maçının ardından yaptığı açıklamada, takımının önünde zorlu bir mücadele olduğunu belirtti. Karagümrük, Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında deplasmanda Kayserispor ile 2-2 berabere kaldı.

Zorlu Mücadelede Yorumlar

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kafkas, takımının performansını değerlendirdi. "Oyuna kötü başladık. Zaten hemen akabinde başlar başlamaz bir gol yedik. Oyun dengelemeye çalıştık ama oyunu çok ufak bir bölümünde ilk devre dengeler gibi olduk" diyen Kafkas, maçın ilk yarısında takımının istenilen performansı sergileyemediğini ifade etti.

Pres Konusunda Sıkıntılar Yaşandı

Özellikle pres konusunda ciddi sıkıntılar yaşadıklarını belirten Kafkas, "İkinci devreye oyuna müdahalelerle, oyuncu değişiklikleriyle oyun istediğim gibi olmadı ama öne geçtik. Fakat çok kısa süre içerisinde yediğimiz gol bizi yine sıkıntıya soktu" şeklinde konuştu.

Önümüzdeki Maçlar İçin Planlar

Kafkas, önlerindeki zorlu maçlara da değinerek, "Önümüzdeki üç tane kritik maç var. Artı bir kupa maçı var. Ligde kalmak için var gücümüzle çabalayacağız. Kayserispor'a da bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim" dedi.

Kaynak: İHA