Bursa'da Bir Şahıs Aracın İçinden Çıkarak Superman Taklidi Yaptı! Bursa'da Bir Şahıs Aracın İçinden Çıkarak Superman Taklidi Yaptı!

Sosyal medya platformu olan X üzerinden yapılan korkunç paylaşım gündem oldu.

TikTok ve Instagram üzerinden yayınlar açan videolar paylaşan Fuat Akbulut, küçük çocukları hedef alarak +18 içeren içerikler paylaşıyor. Kendisinden yaşça küçük henüz ergenlik çağındaki çocuklarla yayınlarda konuşan Akbulut, çocukları evine davet ediyor, çocuklara yemek yapacağını söyleyerek kandırıyor.

Sapık Fuat

Sosyal Medyada Ortaya Çıkan Skandal

Gazeteci Esref Larsen tarafından paylaşılan tweetin ardından herkes şahsı ifşa etti ve tepkiler büyüdü. Birçok vatandaş tarafından CİMER'e ve emniyetin sosyal medya hesaplarına şikayet edildi.

Sapık Fuat3

Gözaltına Alındı

Akbulut'un aynı zamanda +18 videolar paylaştığı iddia edildi. Tokat'ın Erbaa ilçesinde yaşadığı bilinen Fuat Akbulut isimli hesap kullan M.A isimli şahsın, daha önce de küçük çocuklarla yaptığı yayınlardan rahatsız olan vatandaşlar CİMER üzerinden şikayet oluşturmuştu.

Sosyal medyada gündeme gelen ve hakkında çok sayıda şikayet oluşturulan şahısla ilgili emniyet birimleri de harekete geçti. TV100'de yer alan bilgiye göre, Fuat Akbulut isimli hesap kullanan M.A isimli şahs gözaltına alındı.

Serbest Bırakıldı

54 yaşındaki TikTok yayıncısı M. A. adli kontrolle serbest bırakıldı. Savcılık, karara itiraz etti. Mağdur ailelerden hiçbiri ise şikayetçi olmadı.

Sapık Fuat2

Kaynak: Haber Merkezi