İstanbul'da gerçekleşen bir imza töreninde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile takım sporlarında Avrupa'nın önde gelen perakende dağıtımcısı 11teamsports Group arasında özel mağazacılık hakları için ortaklık anlaşması imzalandı. Törende TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan ile Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop hazır bulundu.

Avrupa'daki Türk Taraftarlara Resmi Milli Takım Ürünlerine Erişim Sağlanacak

İmzalanan dört yıllık anlaşma ile Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerindeki Türk taraftarların resmi milli takım ürünlerine erişiminin sağlanması amaçlanıyor. 11teamsports Group, taraftarların genel deneyimini geliştirmek amacıyla milli takım formaları, antrenman ürünleri, günlük kıyafetler, moda tasarımları ve aksesuarlara erişim sağlayacak kusursuz bir tedarik çözümü oluşturacak.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat Fernando Santos ile vedalaştı Beşiktaş Başkanı Hasan Arat Fernando Santos ile vedalaştı

A W167470 02

EURO 2024 Süresince Mağazalar Kurulacak

EURO 2024 süresince Almanya'da resmi TFF shop-in-shop mağazaları kurulacak. Ayrıca, 11teamsports Group, A Milli Takım'ın Avrupa'daki hazırlık maçları sırasında taraftarların milli takım ürünlerine yerinde satış yoluyla erişmelerini sağlayacak. Örneğin, Avusturya ile 26 Mart'ta Viyana'da oynanacak hazırlık maçına gelen taraftarlar, resmi ürünleri ilk kez stadyum önünden satın alabilecekler.

Kaynak: İHA