Seyrantepe mevkiinde meydana gelen trafik kazasında bir sürücü, aracının kontrolünü kaybederek iki otomobile çarptı ve takla attı. Neyse ki, kaza sonucunda ölen ya da yaralanan olmazken, trafikte önemli bir yoğunluk yaşandı.

Kazanın, saat 10.30 sularında TEM Otoyolu Seyrantepe mevkiinde Ankara istikametinde gerçekleştiği belirtildi. Olayla ilgili yapılan değerlendirmelerde, bir sürücünün henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı aracın kontrolünü kaybettiği ve bu nedenle kaza yaşandığı öğrenildi. Kontrolden çıkan araç öncekiyle aynı yönde ilerleyen iki otomobile çarpıp takla attı. Kazada, takla atan araçtaki sürücü kendi imkanlarıyla araçtan çıkmayı başarırken, olay yerine hızla itfaiye, ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri, kaza ile ilgili detaylı bir inceleme yaparak tutanak tutarken, Ankara istikametindeki iki şeridin kapanmasıyla trafikte ciddi bir yoğunluk oluştu.

Tem Otoyolu’nda Iki Otomobile Çarpan Araç

Erzurum'da Feci Kaza! 1 Kişi hayatını Kaybetti 6 Kişi Yaralandı Erzurum'da Feci Kaza! 1 Kişi hayatını Kaybetti 6 Kişi Yaralandı

Trafikte Uzun Kuyruklar Oluştu

Ankara istikametindeki iki şeridin kapanmasıyla birlikte, TEM Otoyolu'nda uzun araç kuyrukları meydana geldi. Ancak, kazaya karışan araçların kaldırılmasının ardından trafik normale döndü.

Tem Otoyolu’nda Iki Otomobile Çarpan Araç2

Kaynak: İHA