Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan bir takı dükkanında yaşanan olayda, T.A. ve N.D. adlı iki kadın arasında husumet olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre, T.A. isimli kadın, husumetlisi N.D.'ye karşı silahlı bir saldırı gerçekleştirdi. Saldırı anı, dükkandaki güvenlik kameraları tarafından anbean kayıt altına alındı.

Silahlı saldırı anı, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, T.A.'nın elindeki silahı çıkararak N.D.'ye doğrulttuğu ve ardından ateş ettiği görülüyor. Olay sırasında dükkanın içinde bulunan başka bir müşteri ise saldırıdan kaçmaya çalışıyor.

Mermi İsabet Etti Müşteri Hafif Yaralandı

Silahlı saldırı sonucunda çıkan mermi, dükkan içerisinde bulunan başka bir müşteriye isabet etti. Müşteri, olayın ardından hafif şekilde yaralandı ve hemen hastaneye kaldırıldı.

Şüpheli Taksi İle Olay Yerinden Kaçtı

Olayın ardından şüpheli, kaçmak için bir taksiye binerek olay yerinden uzaklaştı. Ancak, ilçenin 5. yol mevkisinde polis ekipleri tarafından yakalandı ve ilçe emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Kurye Ata Emre Akman'ın Cinayeti İçin Yargılama Başlıyor Kurye Ata Emre Akman'ın Cinayeti İçin Yargılama Başlıyor

Soruşturma Başlatıldı

Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma devam ediyor. Yetkililer, olayın detaylarını aydınlatmak ve sorumluları adalet önüne çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: İHA