Karabük'te satılık icradan 3+1 daire Karabük'te satılık icradan 3+1 daire

Tekirdağ Süleymanpaşa'da 60 m² 2+1 konut icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/48 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Tekirdağ İl, Süleymanpaşa İlçe, ORTACAMİ Mahalle/Köy, 94 Ada, 46 Parsel, 1. normal kat, 3 nolu bağımsız mesken niteliğinde 2+1 oda, banyo, mutfak, wc ve 2 balkonun bulunduğu, koridor ve ıslak hacimlerin döşeme kaplaması seramik, salon ve odalar laminat parke, kapılar American lake, doğramalar PVC ısıcam, ısınma doğalgaz kombi ile sağlandığı, yapının asansörsüz olduğu ve kullanım alanı yaklaşık 60 M² olduğu, bilirkişilerce tespit edilmiştir. Taşınmaz tam hisse olarak borçlu adına kayıtlıdır.

Adresi : Ortacami Mah. Hacı İsa Sok. No:11/3 Süleymanpaşa / Tekirdağ
Yüzölçümü : 271,47 m2
Arsa Payı : 10/80
İmar Durumu :Var , İnşaat tarzı Taşınmaz Tekirdağrevizyon + uygulama imar pılanında, bitişik nizam, 4 kat konut alanında yer almaktadır.
Kıymeti : 1.100.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir

Kaynak: ilan.gov.tr