Pop müziğinin megastarı Tarkan, hazırlıklarını tamamladığı yeni albümünün müjdesini hayranlarına verdi. Sosyal medyadan duyuru yapan Tarkan, Kuantum 51 adını verdiği albümün çıkış tarihini de açıkladı.

Son dönemde Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü yılında yazdığı 'Sen Rahat Uyu' adlı marş ile büyük beğeni toplayan Tarkan bir süredir yeni albüm çalışmalarını sürdürüyordu. Kuantum 51 adlı albümünün kapak fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Tarkan, 'Yeni albümüm 14 Haziran’da sizlerle. #Kuantum51' notunu düştü. 

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Kızları Melisa’nın Mezuniyetinde Buluştu Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Kızları Melisa’nın Mezuniyetinde Buluştu

Tarkan Kuantım 51

Megastar Tarkan'ın Eşinden: Yeni Albüm ve Babalık Hakkında Açıklamalar Megastar Tarkan'ın Eşinden: Yeni Albüm ve Babalık Hakkında Açıklamalar

'Çok Sıkı Bir Albüm Oldu' 

Hesabından bir de videolu mesaj yayınlayan Tarkan, 'Merhaba canlarım. Albüm nihayet bitti ve müzik platformlarına yüklendi. Çok yakında sizlerle olacak. Bence çok sıkı bir albüm oldu. İnşallah beğenirsiniz.' dedi. 

Ünlü Şarkıcı Tarkan’dan Sokak Hayvanları Çağrısı Ünlü Şarkıcı Tarkan’dan Sokak Hayvanları Çağrısı

Kaynak: Haber Merkezi