İBB Meclisi'nde Mehmet Tevfik Göksu dönemi bitti! İşte yerine gelen isim İBB Meclisi'nde Mehmet Tevfik Göksu dönemi bitti! İşte yerine gelen isim

Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) heyeti, Anka Haber Ajansı'nı ziyaret ederek, partilerinin seçimlere yönelik çalışmalarını detaylı bir şekilde aktardı. HKP Çankaya Belediye Başkan Adayı olan avukat Ayça Okur, ziyarette, partilerinin seçim stratejilerini ve hedeflerini anlattı.

Mansur Yavaş'tan Turgut Altınok'a: Kız kardeşinizi de mi yalanlayacaksınız? Mansur Yavaş'tan Turgut Altınok'a: Kız kardeşinizi de mi yalanlayacaksınız?

Turgut Altınok'a İstifa Çağrısı

Parti heyeti, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'un mal varlığıyla ilgili tartışmalara da değindi. Ayça Okur, Altınok'un '600 dairenin tapusunu göstersin istifa edeceğim' açıklaması sonrasında tapuların ortaya çıktığını belirterek, Altınok'u istifaya çağırdı. Okur, 'Gerçek dürüst siyasetçiden beklenen adaylıktan çekilmesidir.' dedi ve halkı, seçme ve seçilme hakkını doğru kullanmaya çağırdı.

'Göstersinler İstifa Edeyim' Demişti: Turgut Altınok'un Antalya Tapuları Ortaya Çıktı! 'Göstersinler İstifa Edeyim' Demişti: Turgut Altınok'un Antalya Tapuları Ortaya Çıktı!

Ayça Okurdan Altınoka Istifa Çağrısı  Result

Belediye Başkanı Olmaları Durumunda Vaatleri

Ayça Okur, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, HKP'nin 53 il ve 300 ilçede seçimlere katılacağını ve CHP'nin özellikle kazanma ihtimali yüksek gördükleri yerlerde aday göstermeyeceklerini belirtti. Okur, partisinin ana hedefinin AK Parti iktidarından kurtulmak olduğunu vurgulayarak, 'Ranta, talana, vurguna son demek için adayım.' dedi.

Belediye başkanı seçilmeleri durumunda ise Okur, 'Halkın yaşadığı sorunları anlayabilmenin en önemli yolu halk gibi yaşamaktır. Halk gibi yaşamanın da en önemli yolu halkın aldığı ücreti alabilmektir.' şeklinde konuştu. HKP olarak belediye birimlerinde çalışan işçi ücretini alacaklarını ve ranta, vurguna, talana izin vermeyeceklerini söyledi.

Turgut Altınok Mal Varlığını Neden Saklıyor? Gizlenen Sadece Antalya Değilmiş Turgut Altınok Mal Varlığını Neden Saklıyor? Gizlenen Sadece Antalya Değilmiş

Kaynak: ANKA