Meteoroloji'den 3 ile uyarı! Kuvvetli sağanak yağış bekleniyor Meteoroloji'den 3 ile uyarı! Kuvvetli sağanak yağış bekleniyor

Mavi Takım, Survivor All Star'da heyecan dolu bir haftayı geride bırakırken, haftanın son eleme adayı da netlik kazandı. Takım, 12-3'lük bir yenilgi alarak bir ismi daha eleme adayı olarak belirledi. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, yeni sisteme geçildiğini ve detaylarını açıkladı.

Mavi Takım'ın 4. Eleme Adayı Kim?

Mavi Takım, haftanın 4. eleme adayını oylama sonucunda belirledi. Yunus Emre, Batuhan Karacakaya ve Sercan Yıldırım'ın ardından 4. eleme adayı Furkan oldu. Düelloda eşleşmeler ise şu şekilde oldu: Yunus Emre'nin rakibi Sercan, Furkan'ın rakibi ise Batuhan olarak belirlendi.

Acun Ilıcalı'dan Önemli Açıklamalar

Konseyde önemli açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Survivor All Star'da yeni bir döneme girildiğini duyurdu. Ilıcalı, "Kırmızı ve Mavi Takım olarak son ada konseyiniz bu akşamdı. Bundan sonra neler olacak? Çok önemli gelişmeler olacak. Sistemde değişiklikler yapılacak. Artık Survivor'da kadın-erkek karışık adaylar olabilecek. Yani düellolarda cinsiyet ayrımı olmayacak." dedi.

Yeni Dönemde Neler Değişecek?

Ilıcalı'nın duyurduğu önemli değişikliklerden biri de takımlar arasındaki haftalık kaptanlık sistemi oldu. Ayrıca, Survivor All Star'da haftalar artık 4 gün olacak. Dünyanın geri kalanında 7 gün olan hafta, Survivor'da 4 güne indirilecek. Böylece hızlandırılmış elemeler gerçekleştirilecek ve artık 3 dokunulmazlık oynanacak, 4 aday belirlenecek.

Adaylar Nasıl Belirlenecek?

Acun Ilıcalı, aday belirleme sisteminin nasıl işleyeceğini de açıkladı. Ilıcalı'ya göre, 3 dokunulmazlık 3 aday ve 4. aday haftanın en kötü performansı gösteren yarışmacı olacak. Eğer bu kişi zaten adaysa, onun bir üstündeki performansı en düşük olan aday olacak. Eşitlik durumunda ise genel performansa bakılacak. Eğer yine eşitlik söz konusuysa, aldığı galibiyet sayısı fazla olan yarışmacı öncelikli olacak. Ancak, Ilıcalı'ya göre bu durumun pek olası olmadığı belirtildi.

Kaynak: Haber Merkezi