Survivor All Star'da heyecan dorukta! Düellolar öncesinde yarışmacılar duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Seda Ocak, parkurun tadını çıkarmaya odaklandığını belirterek, "Belirli bir yere kadar geldik, rakiplerim çok iyi yarışmacılar" dedi. Hastalıklarla mücadele ettiğini ancak kendini iyi hissettiğini ekledi.

"Düellolara Alıştım Artık"

Avatar Atakan, kendini iyi hissettiğini ve başarılı kadın yarışmacıları tebrik ettiğini söyledi. Rakibi Nefise için, "Ne seçerse ona göre atış yapacağım. Düellolara alıştım artık, tüm savaşımı sonuna kadar vereceğim" ifadelerini kullandı.

"Tadını Çıkartacağım"

Nefise Karatay, rakibiyle yarışmaktan keyif aldığını belirterek, "Mental olarak da iyiyim. Tadını çıkartacağım, elimden gelenin fazlasını yapacağım" dedi.

"Ne Olursa Sonucuna Razıyım"

Merve Aydın, alıştığını ve Seda'nın güçlü bir rakip olduğunu dile getirerek, "Kazanmak için ne yapılması gerekiyorsa yapacağım. Ne olursa sonucuna razıyım" şeklinde konuştu.

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya ile ilgili flaş iddia! Genç kızı evinde alıkoydu Ünlü komedyen Hasan Can Kaya ile ilgili flaş iddia! Genç kızı evinde alıkoydu

Elenen Yarışmacı Merve

Düellonun ilk turunda Nefise, Atakan'a 5-4 yenilirken, Seda da Merve'yi 5-4 yendi. Düellonun finalinde ise Merve, Nefise'ye 5-1 kaybederek adaya veda etti.

Veda Sözleri

Merve Aydın, "Burada olduğum için bu sezon inanılmaz mutluydum. Tabii ki bir hayalim vardı, final. Nasibim buraya kadarmış. Elimden gelen bütün savaşı verdim ama böyle olması gerekiyormuş" diyerek veda etti.

Kaynak: Haber Merkezi