Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Damla Can, Nefise, Batuhan ve Özgür arasında yaşanan eleme heyecanı sonucunda Damla Can yarışmaya veda etti.

Eleme Mücadelesi

Finaline günler kalan Survivor All Star’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Özgür, Damla Can, Batuhan ve Nefise arasında kıran kırana geçen bir mücadele sonucunda Damla Can ve Özgür finale kaldı. Ancak oyunun sonunda Damla Can, mücadeleyi kaybetti.

Hatay'da Gidilecek En İyi 5 Plaj Hatay'da Gidilecek En İyi 5 Plaj

Damla Can’ın Veda Konuşması

Veda konuşmasında duygularına hakim olamayan Damla Can, “Söze nereden başlayacağımı bilmiyorum. Buradan gitmek istemezdim, ama şu bir gerçek ki altı sene sonra burada olmak çok başkaydı. Elimden gelen tüm mücadeleyi yaptım ama şanssızlıklar çok üst üste geldi benim için. Ben burada olduğum için çok mutluydum. Zorlu rakiplerim çok güçlüydü hepsini canı gönülden kutluyorum. İnanılmaz bir takım var bu sene. Onlarla başa çıkmak da çok zordu. Şans benim yanımda değildi, ben şansımı artık hayatta başka noktalarda aramaya karar verdim. Benim için hayırlısı da buymuş.” dedi.

Damla Can, ayrıca Özgür ve Nefise’ye teşekkür ederek, “Kim elenirse elensin bugün o kadar çok üzülecektim ki yani Özgür’e karşı oynadım ama çok oynamayı da istiyordum. Kaçırdığım yerde biliyorum ki affetmeyecekti. Ama oynarken o kadar çok keyif aldım ki benim için unutulmaz bir andı. O yüzden bu anı yaşadığım için de Özgür abiye teşekkür ediyorum aynı şekilde Nefise’ye de teşekkür ediyorum. Güzel bir oyundu. Bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Sağlıklı geçsin. İki hafta sonra onları İstanbul’da bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi