Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecan dolu anlar devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyunu için kıyasıya bir mücadele yaşandı. Haftalarca kaybeden kırmızı takım, bu hafta dokunulmazlık oyununu kazanarak büyük bir sevinç yaşadı. Salı akşamı ise haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık yarışı için iki takım karşı karşıya geldi.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor’da haftanın dördüncü dokunulmazlık oyunu için bayrak mücadelesi gerçekleşti. İki yeni yarışmacıyla mücadeleye girişen takımlar yüksek motivasyonla parkurları tamamladılar. Haftanın son dokunulmazlık oyununu Kırmızı Takım kazandı.

Yeni Yarışmacılar Katıldı

Bu hafta iki takıma da yedek yarışmacılar katıldı. Kırmızı takıma 2018 yarışmacılarından Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora dahil oldu.

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Dokunulmazlığı kazanan kırmızı takım kendini garantiye alırken, kaybeden mavi takım oylamayla eleme adayını belirledi. Haftanın dördüncü ve son eleme adayı ada konseyinin ardından belli oldu. Mavi takım konseyinde eleme adayı gösterilen isim Berna Canbeldek oldu.

Dilan Polat’ın Anket Paylaşımı Şoke Etti: Dilan Polat Serbest Bırakılsın mı? Dilan Polat’ın Anket Paylaşımı Şoke Etti: Dilan Polat Serbest Bırakılsın mı?

Survivor Eleme Adayları

27 Ocak haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım olurken içlerinde bir eleme adayı çıkardılar. Bu hafta kadın elemesi gerçekleşecek ve ilk eleme adayı kırmızı takımdan Kardeniz oldu. İkinci aday ise kırmızı takımdan Pınar oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı ise mavi takımın oylamasıyla Aysu oldu.

Geçen Hafta Kim Elenmişti?

Geçen hafta dört eleme adayının kırmızı takımdan çıktığı eleme potası için düello gerçekleşti. Bozok’un sakatlığı nedeniyle eleme gerçekleşmedi. Düelloda Sercan, Özgür ve Turabi karşılaştı. Özgür ve Turabi eleme adaylığından çıkmayı başardı. Sercan ve Bozok ise erkek elemesinin gerçekleşeceği önümüzdeki hafta otomatik eleme adayı olarak yeniden düelloda olacak.

Kaynak: Haber Merkezi