Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın kızı olduğu ortaya çıkan Duygu Nebioğlu’nun 35 yıldır kayıp olan annesi Suphiye Orancı, günün en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. İbrahim Tatlıses ile olan bağlantısıyla da dikkat çeken Orancı hakkında merak edilenler artıyor. Peki, Suphiye Orancı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapar, nerede yaşıyor?

Arka Sokaklar’ın 677. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Hüsnü, Kızı Şule’yi Görünce Şok Oldu Arka Sokaklar’ın 677. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Hüsnü, Kızı Şule’yi Görünce Şok Oldu

Suphiye Orancı Kimdir?

Duygu Nebioğlu, ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın kızı olduğunu DNA testi ile kanıtlamıştı. Son günlerde babası olduğu ortaya çıkan Metin Akpınar’ın söylemleri gündemi meşgul ediyor. Bugün Müge Anlı’nın programına konuk olan Nebioğlu, biyolojik annesinin Suphiye Orancı olduğunu belirtti.

3678326 900Efb05Edf927F43Aef4F37Edf 7Ffi

Suphiye Orancı ve İbrahim Tatlıses Bağlantısı

Suphiye Orancı hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak bir dönem İbrahim Tatlıses’in bir filminde oynadığı belirtiliyor. Bu bilgi, Orancı’nın hayatı ve kimliği hakkındaki merakı daha da artırıyor.

Suphiye Orancı’nın Kaç Çocuğu Var?

Suphiye Orancı’nın ikizleri Antalya Kemer’de dünyaya getirdiği ve daha sonra ikizler doğduktan 2 ay sonra Almanya’ya yerleştiği belirtiliyor.

Duygu Nebioğlu ve Annesi Suphiye Orancı

Duygu Nebioğlu, geçen 35 yıl boyunca hiçbir zaman biyolojik annesiyle yüz yüze gelmediğini ifade etmişti. Herkes Suphiye Orancı’nın hayatı ve kimliğiyle ilgili detayları merak ederken, Duygu Nebioğlu’nun annesinin Almanya’da yaşadığı ve evlendikten sonra soyadını değiştirdiği ortaya çıktı.

Kaynak: Haber Merkezi