Dilan Polat'ın yazdığı mektuplar oldukça ilginç! Pek çok kişiye yardım mektubu yazan Polat intihar iddalarını yalanladı! İşte detaylar...

Silivri'deki Marmara Cezaevi'nde tutuklu bulunan ve geçen hafta Çorlu Cezaevi'ndeki eşi Engin Polat'ı arayarak intihar etmek istediği iddia edilen Dilan Polat, gazeteci İsmail Saymaz'ın bu konudaki sorularına cevaben bir mektup gönderdi.

'Şimdiye kadar hiçbir haberde gündeme gelmeyen, sessiz ve derinden çalışmalar yapan Şule, Dilan Polat ve Engin Polat'ın yardımcısı olarak biliniyor. Bu süreçte, Dilan Polat ve Engin Polat'ın çocuklarını sık sık ziyaret eden ve zaman zaman onlara bakan Şule, yaptığı paylaşımla gündeme oturdu.'

Dilan Polat cezaevinde

MADDİ DESTEK İSTEDİ

"Çocuklar iyi, sorun yok. Fazla mesajlar geliyor, herkese yazamıyorum. İnşallah Dilan kısa zamanda çıkacak. Dilan Hanım'a maddi manevi destek olmak isteyenler yazabilir"

Okul müdürü ve oğlu otobüste yaşlı çifti dövdü! Okul müdürü ve oğlu otobüste yaşlı çifti dövdü!

ifadelerini kullanan Şule, bu paylaşımıyla dikkat çekti. Söylemezsem Olmaz programında bu paylaşımı duyan Selen Görgüzel ise "Fon mu açıyoruz Dilan'a şimdi, Türkiye'de dolandırıcılıkla yargılanan bir insana yardım kampanyası da açarsınız siz gerçekten" diyerek kahkaha attı.

DİLAN POLAT'IN YARDIM MEKTUBU

"Saygıdeğer İsmail Bey,

Avukatım Hüseyin ağabey aracılığıyla gönderdiğiniz soruların tamamına zaman kısıtlılığı nedeniyle eksiksiz cevap veremiyorum. Soruların bir kısmı şirketin mali ve vergisel konularını içerdiği için zaten bu konuda bilgi sahibi değilim.

Diğer kısma dair samimiyetimle ifade edebilirim ki, burada çok üzgünüm. En büyük üzüntüm çocuklarımı görememek. Üzerimdeki haksız suçlamalara karşı çaresiz hissetmek de beni üzüyor. Ancak Allah bana dayanma gücü veriyor. Dışarıdaki yaşantımla buradaki hayatım arasında büyük bir fark var. Özellikle son günlerde hayatın cilvelerine inanmaya başladım. Keşkelerimle ilgili daha objektif ve içten bir mektup yazmayı düşünüyorum. Çocuğunuzun hayatını aydınlatmasını umarım. Başarılarının devamını dilerim ağabey." 

Dilan Polat'tan İsmail Saymaz'a mektup Dilan Polat'tan İsmail Saymaz'a mektup

Kaynak: Haber Merkezi