Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde, Galatasaraytaraftarlar, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel iftar etkinliklerini gerçekleştirdi. Pandemi önlemleri çerçevesinde Sındırgı Belediyesi tarafından dağıtılan iftar yemeklerinin bir gününü üstlenen taraftarlar, bu yıl Cumhuriyet Meydanı'nda toplu bir iftar yemeği düzenledi.

Dostluk ve Kardeşlik İçinde Bir Buluşma

Düzenlenen iftar programına sadece Galatasaray taraftarları değil, diğer takımların taraftarları da kendi formalarıyla katılarak dostluk ve kardeşlik mesajı verdi. Taraftarlar arasında yaşanan bu birlik ve beraberlik atmosferi dikkat çekti.

Fenerbahçe Olympiakos maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı Fenerbahçe Olympiakos maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı

A W172483 11

Taraftarlar Bir Araya Geldi, Dostluk Kazandı

Galatasaray taraftarlarından Serkan Çakmak, "Bugün Sındırgılı Galatasaraylılar olarak iftar yemeği düzenledik. İftar yemeğimize sadece Galatasaraylılar değil, Fenerbahçeliler, Beşiktaşlılar bütün taraftarlar burada birlik ve beraberlik içinde çok güzel bir organizasyon oldu. Herkese teşekkür ediyorum. Emeği geçenlerden Allah razı olsun sağ olun var olun" şeklinde konuşurken, Sındırgı’nın Aziz Yıldırım’ı Arif Gezgin ise "Galatasaraylıların yaptığı bir iftar programına bir Fenerbahçeli olarak katılmaktan şeref ve mutluluk duyarım. Allah kabul etsin. Futbol sahada, dostluk her yerde" dedi.

A W172483 09

Birlik ve Beraberlik Mesajı

Galatasaraylılar Derneği üyesi ve Milliyetçi Hareket Partisi Sındırgı İlçe Başkanı Hasan Aslan, “Sındırgı Galatasaraylılar Derneği üyesiyim. Bugün dernek olarak bir iftar programı düzenledik. Ama program sadece bize değil. Tüm diğer takımları da davet ettik. Gayet de güzel kardeşlik ortamının olduğu herkesin katılım sağladığı bol katılımlı bir iftar programı oldu. Katılan herkese teşekkür ediyoruz. Herkesin Ramazan ayını kutluyoruz. Şimdiden herkesin Ramazan Bayramı da kutlu olsun. Teşekkür ediyorum“ dedi.

A W172483 05Dostluk Örneği: Belediye Başkanı da Katıldı

Fenerbahçe forması ile iftar programına katılan Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, “İşte güzellik bu. Herkes formasını giyip buraya iftara katıldı. Bizler de buradayız. Ebedi dostluk, ezeli rekabet her zaman bu ülkede kazanan olacaktır” diyerek dostluk ve birlik mesajı verdi.

Kaynak: İHA