Sosyal medya fenomeni Nihal Candan (Gülnihal Çiçek) ve iş insanı Faruk Çiçek, 28 Temmuz 2023 tarihinde evlendi. Ancak çiftin bu evliliği sadece 3 ay sürdü.

Soruşturma ve Tutuklama

Nihal Candan hakkında Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, ‘suç örgütüne üye olma, nitelikli dolandırıcılık ve suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama’ suçlarından soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında evine polis tarafından operasyon düzenlenen Nihal Candan tutuklandı. Bu olayın ardından daha önceki evliliğinden iki çocuğu olan Faruk Çiçek, gündem oldu.

Kurban Keserken Kalp Krizi Geçirdi Bıçağın Üstüne Düştü! Kurban Keserken Kalp Krizi Geçirdi Bıçağın Üstüne Düştü!

Sosyal Medya Fenomeni Nihal Candan Boşanıyor Mu?

Faruk Çiçek’in avukatı, mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde, “Evleneli henüz 3 ay olmuşken yalnız kalan müvekkil, eşi yüzünden haksız bir şekilde kamuoyu tarafından tartışılmaya başlanmıştır. Nihal Candan yüzünden çocuklarıyla da sorun yaşayan müvekkil, ticari anlamda da olumsuz etkilenmiş, hem kendisinin hem de ailesinin itibarı sarsılmıştır. Nihal Candan’ın bu olaylara suskun kalması nedeniyle müvekkil, eşine olan güvenini kaybetmiş, bu nedenle de evlilik birliği çekilmez hale gelmiştir. Tarafların evlilik birliği temelinden sarsıldığı için boşanmalarına karar verilmesini istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Haber Merkezi