Sosyal Medya Fenomeni Aleyna Dalveren Gözaltına Alındı Sosyal Medya Fenomeni Aleyna Dalveren Gözaltına Alındı

Rap dünyasının ünlü ismi Snoop Dogg’un 24 yaşındaki kızı Cori Broadus, Perşembe günü hastanede felç geçirdi. Cori, bu durumu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Cori’nin Sağlık Mücadelesi ve Lupus Teşhisi

Cori, hayatının büyük bir bölümünü sağlık sorunlarıyla geçirdi. Altı yaşında lupus teşhisi konulan Cori, bu uzun vadeli hastalıkla mücadele etti. Lupus, eklem ve kas ağrılarına, aşırı yorgunluğa, döküntülere ve baş ağrılarına neden olabilen; depresyon ve anksiyeteye katkıda bulunan bir hastalıktır.

Snoop Dogg Ac Haber (3)

Cori’nin Yaşam Tarzı Değişiklikleri ve İlaçları Bırakması

Geçen yıl Eylül ayında Cori, semptomlarını yönetmeye yardımcı olmak amacıyla yaşam tarzında değişiklikler yaptığını belirtti. Cori, “Beş ay kadar önce tüm ilaçlarımı bıraktım. Her şeyi doğal yapıyorum, her türlü bitki, deniz yosunu, çaylar… Sanırım artık vücudum bu yeni program alışmaya başladı” dedi.

Snoop Dogg Ac Haber (1)

Cori’nin İntihar Girişimi ve Zihinsel Sağlık Mücadelesi

2021 yılında Cori, intihar girişiminde bulundu. Kendisini bu kadar kötü hissetmesine neyin yol açtığını anlattığı bir video paylaştı. Cori, ayrıcalıklı bir ortamda doğmuş olmasına rağmen büyürken kendini dışlanmış gibi hissetmenin zor olduğunu açıkladı. Kendi sözleriyle, “Sanırım bu çocukluğumdan başlıyor,” dedi ve şöyle devam etti: “İki açık tenli erkek kardeşle büyüdüm ve tek çikolata olan bendim. Aşırı kiloluydum. Altı yaşında lupus hastalığına yakalandım, bu yüzden steroid kullandım. Bu da otomatik olarak sağlığımı bozdu. Sağlığım yüzünden hep üzgün ve depresif oldum.”

Snoop Dogg Ac Haber (2)

Kaynak: Haber Merkezi