Kuşadası’nın kiraz bahçeleri baharın müjdecisi olarak erken çiçek açtı Kuşadası’nın kiraz bahçeleri baharın müjdecisi olarak erken çiçek açtı

Sinop'ta bir vatandaş, Sinop Stat mevkiinde deniz kıyısında ölü bir yunus buldu. Olayı gören vatandaş, hemen durumu yetkililere bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi yetkilisi, ölü yunusu inceleme yapmak üzere sahilden aldı.

Haberin detaylarına göre, yunusun ölüm nedeni henüz belirlenemedi. Ancak uzmanlar, inceleme sonucunda ölüm sebebini tespit etmeyi amaçlıyor.

Sinop Sahilinde Ölü Yunus Bulundus

Yunus Öl*m Nedeni İçin İnceleme Başlatıldı

Sinop'ta sahile vurmuş olan *lü yunusun neden *ldüğü merak konusu oldu. Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi yetkilileri, yunusun *lüm nedenini belirlemek için inceleme başlattı. Sahilde bulunan yunusun *lümüyle ilgili detaylı bir araştırma yapılacak.

Sinop Sahilinde Ölü Yunus Bulundud

Doğa Koruma Kurulu Olayı İnceleyecek

Öte yandan, sahilde bulunan öl* yunusun durumuyla ilgili bilgi almak isteyen yetkililer, doğa koruma kuruluna başvurdu. Doğa Koruma Kurulu, yunusun öl*mü ve sahile vurmasının nedenleri hakkında detaylı bir inceleme başlatacak.

Sinop Sahilinde Ölü Yunus Bulundus-1

Kaynak: İHA