Sinan Akçıl, ünlü kadınlarla yaşadığı ilişkiler hakkında samimi açıklamalarda bulundu. İki kez evlendiği Burcu Kıratlı’nın aşırı kıskançlığından, Hadise'nin ailesiyle yaşadığı sorunlara ve Hande Yener’in enerjisine kapılmasına kadar pek çok konuyu anlattı.

Akçıl, ayrıca Müjde Uzman ile yaşadığı ilişkiyi "toksik" olarak nitelendirdi.

Ünlü Oyuncu Nagihan Karadere, Survivor Sonrası 10 Kilo Verdi Ünlü Oyuncu Nagihan Karadere, Survivor Sonrası 10 Kilo Verdi

Aşırı Kıskançtı

"Söylemezsem Olmaz" programına konuk olan Sinan Akçıl, iki kez evlenip boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı için, “Aşırı kıskançtı. Hatta aşırının ötesindeydi,” dedi.

Ünlü müzisyen, “Boşandıktan sonra Burcu’nun ciddi bir ilişkisini göremedik” diyen sunucuya ise şöyle yanıt verdi: “Göremezsiniz. O da duygusal olarak atlatamamıştır. Eminim ki beni kıyaslayacaktır. Ben de evliliğimle birçok kişiyi kıyaslıyorum.”

Bizimki Toksik İlişki

Geçmişte aşk yaşadığı Müjde Uzman ile yıllar sonra yeniden bir araya gelen Akçıl, ilişkilerinin uzun ömürlü olmadığını belirterek, “Bizimki toksik bir ilişki. Bazen uzun süre konuşmuyoruz, sonra bir espri yazıp gönderiyorum. O da bana bir şarkıyla ilgili bir şeyler soruyor. Onun istediği gibi bir sevgili olamamış olabilirim ama iyi geliyor Müjde bana. Konuştuğumuzda iyi hissediyorum. Fikir ayrılıklarımız var, hayata bakış açılarımız farklı. Müjde ekstra hassas bir kız, ben ise tam tersi biriyim,” dedi.

Ailesiyle Sıkıntı Yaşadım

Hadise ile ilişkisi hakkında da konuşan Sinan Akçıl, “Bayağı ciddi bir aşk yaşadık. O zamanlar Hadise 23, ben 26 yaşındaydım. İlk Altın Kelebek ödülümü almıştım. Santorini’ye tatile gitmiştik, el ele koşup havuza atlamıştık. Güzel anılarımız var,” dedi.

Ancak Hadise’nin ailesiyle sorunlar yaşadığını belirten Akçıl, “Ablası beni istemiyordu. Eurovision’da bir yeşil alan vardı, Hülya Açıkgöz beni oraya aldırmadı. Ben de sinirlenip çıktım, bir restoranda izledim yarışmayı. Şarkının söz-müziği bana ait! Hadise o dönem ağlayarak sahneye çıktı. El ele tutuşuyorduk, arkadan ‘El ele tutuşmak yok’ diye bağırıyorlardı. Sonunda pes ettim. Bir aileye karşı mücadele edemezsin,” diye konuştu.

‘Delikanlı’ Aleyna

Sinan Akçıl, “Evliliğinin bitmesinde Aleyna Kalaycıoğlu’nun etkisi oldu mu?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Onun erkek arkadaşı vardı, Survivor’dan bir çocuk. Sonra bir futbolcuyla birlikte oldu. Onunla ayrılma konusunda sıkıntı yaşadı. Benimle birlikte olmak istiyordu. Onu bitirip başladı. Öyle bir delikanlılık yaptı."

En Dobrası Hande

Hadise ile birlikteyken başka birine âşık olup olmadığı sorulan Akçıl, Hande Yener’e âşık olduğunu itiraf etti: “Bence evet. Enerjisel olarak başka biri çabuk çekti beni. Sonradan üç albüm yaptık Hande ile. Tükenmiş bir dönemin geçişinde Hande ile böyle bir ilişki başladı. Hayatımda tanıdığım en dobra kadın Hande. Bir kere bile arkamızdan laf etmemiştir.”

Kaynak: Haber Merkezi