Antalya’nın Serik ilçesinde bir markete giren hırsız, kimsenin olmamasını fırsat bilerek kasayı boşalttı ve kayıplara karıştı. Hırsızlık olayı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olayın Detayları

Olay, sabah saatlerinde Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki bir markette meydana geldi. Kimliği belirsiz bir kişi, markete girdi ve içeride kimsenin olmadığını fark etti. Daha sonra dükkanın kasasını açan hırsız, 3 bin 200 lira alarak ortadan kayboldu. Hırsızlık anı, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Yaşanan hırsızlık olayının ardından polis ekipleri, olaya karışan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Denizli'de Evinde 60 Yaşındaki Adam Ölü Bulundu Denizli'de Evinde 60 Yaşındaki Adam Ölü Bulundu

Market Sahibinden Açıklama

Market sahibi Ali Osman Sipahi, hırsızlık olaylarına dikkat çekerek, “Maalesef hırsızlık olayları geceden gündüze geçti. Dükkanlarımızı boş bırakamıyoruz, bıraktığımızda da hırsızlar ya malzemelerimizi ya da paramızı çalıyor. Ne yapacağımızı bilemiyoruz. Devletimize güveniyoruz” dedi. Sipahi, hırsızın henüz bulunamadığını ve yakalanması için emniyet güçlerinin çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi