Sosyal medya dünyasının ünlü ismi Selin Ciğerci, Instagram hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla gündeme geldi. Hakkında devam eden bir soruşturma bulunan Ciğerci, 'Hikayeler' bölümünde gözyaşları içinde yaşadığı sıkıntıları paylaştı. Paralarının dondurulduğunu ve kimselere ödeme yapamadığını ifade etti.

Selin Ciğerci-1

Sinema Oyuncusu Tolga Savacı’nın Vasiyeti Açıklandı Sinema Oyuncusu Tolga Savacı’nın Vasiyeti Açıklandı

Dilan Polat çiftinin tutuklanmasının ardından Selin Ciğerci hakkında da soruşturma başlatılmıştı. Instagram üzerinden ağlayarak yaptığı açıklamada, 'Ben 60 milyona yakın vergi ödemişim zaten, kazanmışım, o zaman da diyordum' diyen Ciğerci, maddi sıkıntılarını dile getirdi.

Selin Cigerci

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Verdiği Pozlar Her Yeri Salladı Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Verdiği Pozlar Her Yeri Salladı

Gazeteci Murat Ağırel'in, Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci'nin kazançlarını sorgulamasıyla başlayan süreçte, Ciğerci'nin 450 milyon TL'lik krem geliri hakkındaki iddialar da gündemde. Fenomen, 'Çalışıyorum vergimi de ödüyorum' diyerek yaşadığı zorluklara dikkat çekti ve soruşturmanın hızlıca sonuçlanmasını talep etti.

Selin Cigerci

Selin Ciğerci, duygusal bir vurguyla 'Annemin emekli maaşına kadar kapalı' ifadesini kullanarak, yaşadığı maddi sıkıntıların boyutlarına vurgu yaptı.

Selin Ciğerci3

Kaynak: Haber Merkezi