İpekyolu'nda 'Nefes Mehmet Akif' Tiyatro Oyununa Büyük İlgi İpekyolu'nda 'Nefes Mehmet Akif' Tiyatro Oyununa Büyük İlgi

Rock müziğin efsanevi gruplarından Scorpions, Türkiye'yi bir kez daha sallamak için geri dönüyor! Gelmiş geçmiş en büyük topluluklardan biri olarak kabul edilen Alman rock grubu, 23 Mayıs tarihinde başlayacak olan özel konserleri için İstanbul'da sahne alacak.

Scorpions'un Konseri Nerde Ne Zaman?

Scorpions'un, 8 yıl aradan sonra Türkiye'ye geri dönüşü büyük bir heyecan yaratırken, konserin biletleri kısa sürede tükendi. Hayranların yoğun talebi üzerine, grup ikinci bir konseri 25 Mayıs'ta gerçekleştirmeye karar verdi. Bu muazzam etkinlik, KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek ve izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

A W121955 01

İstanbul'da Sahne Alacak

Scorpions'un 40. yıl şerefine düzenlenen turne, efsanevi albümleri 'Love at First Sting'le özdeşleşen unutulmaz anıları tazeleyecek. Grup, 2016 yılındaki son Türkiye konserinin ardından, 2024 yılında İstanbul'da sahne alarak rock müzik tutkunlarını bir araya getirecek.

Biletler şimdiden Biletinial üzerinden satışa sunuldu. Scorpions'un hayranları, bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için biletlerini şimdiden temin edebilirler.

Kaynak: İHA