Sancaktepe Fatih Mahallesi Kerim Sokak'ta dün akşam saat 21.00 civarında meydana gelen olay, mahallede büyük yankı uyandırdı. Haydar Erdoğan, eşiyle bilinmeyen bir sebepten dolayı tartıştıktan sonra ormanlık alana giderek yaşamına son verdi.

Son Dakika: Yunanistan'da deprem oldu! Son Dakika: Yunanistan'da deprem oldu!

Olay, ormanlık alanda gezintiye çıkan bir çiftin, Erdoğan'ı ağaca asılı halde bulmasıyla ortaya çıktı. Çiftin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, kısa süre içinde olay yerine ulaşıp gerekli incelemeleri başlattı.

Olay yerine gelen Haydar Erdoğan'ın eşi, büyük bir üzüntü ve öfkeyle "Sana yazıklar olsun, hayatımı bitirdiniz" diyerek tepkisini dile getirdi. Polis ekipleri, durumu kontrol altına almak için gerekli önlemleri aldı. Mahalle sakinlerinden Orhan Kaya, "Otuyorduk, bir baktık ekip arabaları, itfaiye geldi. Bir şey oldu mu diye çıktık. Adam kendini asmış dediler" ifadeleriyle olay anını anlattı. Olay, mahallede büyük bir üzüntü ve şok etkisi yarattı.

Cenaze Adli Tıp Kurumu'na Gönderildi

Yapılan incelemelerin ardından Haydar Erdoğan'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: İHA