Komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı’nın bir paylaşımına videoyla esprili bir yanıt verdi.

Şırnak'ta tac*z iddiasıyla darp edilen uzman çavuş tutuklandı Şırnak'ta tac*z iddiasıyla darp edilen uzman çavuş tutuklandı

Tamer Karadağlı’nın Paylaşımı

Tamer Karadağlı, Haşim İşcan Kültür Merkezi’nin işletmesinin Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne ait olduğunu “rezalet” diye tanımladı.

Şahan Gökbakar’ın Yanıtı

Şahan Gökbakar, Karadağlı’nın bu paylaşımına sosyal medya hesabından bir video ile yanıt verdi. Gökbakar’ın videosunda şu ifadeler yer aldı:

“Merhaba, şu anda kendi evimin, özel mülkümün bahçesinde dolanıyorum. Tamamen bana ait. Ve bakın… Görüyor musunuz şu mermerlerin halini? Kapıya bakar mısınız? Resmen göğüs nahiyeme geliyor. Buraya bir insan nasıl girsin yahu? Biraz daha dolanayım. Bakın devlet müdürüyüm ben, devletin müdürüyüm. Bakar mısınız, görüyor musunuz? Resmen boyasız tahta. Belediye burada hiçbir şey yapmamış. Akıl alır gibi değil. İnsan şaşırıyor ve resmen bunlar karşısında ‘babababa’ diyesim geliyor.”

Kaynak: Haber Merkezi