İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya Side’nin sorunlarına ve çözüm önerilerine dikkat çekti İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya Side’nin sorunlarına ve çözüm önerilerine dikkat çekti

Saadet Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Birol Aydın, sosyal medya platformları üzerinden gençlere seslendiği bir video paylaştı. Aydın, İstanbul'un geleceğinin gençlerin ellerinde olduğunu vurgulayarak, onları sandıkta oy vermeye çağırdı.

Her Oy Değerli

Aydın, videoda gençlere hitaben şunları söyledi: "Sevgili gençler, sizler İstanbul'un yarını, umudusunuz. İstanbul'un geleceği sizlerin elinde. O geleceği bizler değil, asıl sizler şekillendireceksiniz. Her bir oy bu şehrin kaderini değiştirebilecek bir güce sahip."

Gençlerin Vizyonuna İnanıyoruz

Saadet Partisi olarak gençlerin coşkusuna, enerjisine ve vizyonuna inandıklarını belirten Aydın, gençlerin hayallerine ortak olmayı ve İstanbul'u birlikte yaşanabilir, adil, yeşil ve kucaklayıcı bir şehir haline getirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Geleceği Birlikte Şekillendirelim

Aydın, gençleri geleceklerini şekillendirmeleri için sandıkta oy vermeye davet ederek, "Başka bir İstanbul mümkün. Gelin bu şehri, siz gençlerin de söz sahibi olduğu bir yer yapalım. İstanbul'u birlikte yönetelim, birlikte güzelleştirelim" dedi.

Kaynak: ANKA