Rüyalar, bilinçaltımızın en derin köşelerinden gelen mesajları taşır. Rüyada kar görmek, genellikle olumlu bir olayın habercisi olarak kabul edilir. Ancak, rüyadaki karın durumu ve durumları, rüyanın yorumunu büyük ölçüde etkiler.

Rüyada Sağlıklı Bir Kar Görmek

Rüyada sağlıklı bir kar görmek, genellikle bolluk, rızık ve askere işaret eder. Rüyasında yaz mevsiminde kar yağdığını görmesi, iyi değildir. Hastalığa işarettir demiştir, Cafer- i Sadık (r.a.) hazretleri.

Rüyada Çok Kar Yağdığını Görmek

Rüyada çok kar yağdığını ve çok fazla olduğunu görmek, devlet reisinin maiyetine zulmetmesine, onlara kötü söz söylemesine işaret eder. Bazen rüyada çok kar yağdığını görmek, çiçek, kızamık, veba, taun, verem gibi salgın hastalıklara işarettir.

Yarın okullar tatil mi? 19 Nisan Cuma günü hangi ilde okullar tatil edildi? Valilik açıkladı! Yarın okullar tatil mi? 19 Nisan Cuma günü hangi ilde okullar tatil edildi? Valilik açıkladı!

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemenin anlamı iyiye yorumlanır. Rüyada yaz aylarında kar yemek fayda görüleceğine ve bereketli günlerin yakında olduğu anlamına gelmektedir. Kış aylarında sulanmış kar yemek fena şeylerin olabileceğini gösterir. İş ortamında daha temkinli olunmalıdır. Öğrenciler çalışma şartlarını zorlaması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Kar Satın Almak

Rüyada yaz gününde, yüküyle kar satın aldığını görmek, kendisini rahata kavuşturacak mala kavuşmasına yahut güzel söz veya duâ sebebiyle üzüntü ve kederden kurtulmasına işaret eder.

Kaynak: Haber Merkezi