Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından düzenlenen ve büyük beğeni toplayan ‘Rapunzel’ çocuk operası, 7 Mayıs Salı günü tekrar sahnelenecek. Bu özel etkinlik, Antalyalı minik seyircilerin merakını uyandırmaya devam ediyor.

Oyunun Detayları ve Sahnelenme Zamanı

A. Sait Karabulut’un özel olarak opera formatında bestelediği çocuk operası, 7 Mayıs 2024 Salı günü saat 11 ve 14’te Antalya Devlet Opera ve Balesi Opera Sahnesi’nde tekrar sahnelenecek.

Oyunun Yönetmenliği ve Tasarımları

Oyunun yönetmenliğini Sabri Özmener üstlenirken, dekor tasarımını Özgür Usta, kostüm tasarımını N. Gazal Ertan, koreografisini Kürşat Kılıç, ışık tasarımını Mustafa Eski üstleniyor.

Oyundaki Karakterler ve Hikayesi

‘Rapunzel’ çocuk operasında Rapunzel karakterini; I. Meriç Karataş ve Betül Uzunoğlu Oruç, Leo karakteri; Ş. Baha İşler ve M. Yusuf Yıldız, Cadı karakteri; Seçil Fenercioğlu ve Tuğçe Oğuzülgen, Mia karakteri; Ceren Tereci Aytekin ve Sinem Seçil Baddal, Bıdık karakteri; Dağhan Ergün ve H. Ercan Uğur, Karga karakteri; Erdi Can Aybaş ve Engin Yaman, Pölsnderndorf Büyücüsü karakteri; Ş. Sılay Erman ve Oya Vural tarafından dönüşümlü olarak canlandırılacak.

Antalya'da 52 gayrimenkul kiraya verilecek! Antalya'da 52 gayrimenkul kiraya verilecek!

Bilet Bilgileri

Bilet satışlarına bir ay önce başlanan ‘Rapunzel’ çocuk operası 7 Mayıs 2024 Salı günü saat 11 ve 14.00’te tekrar sahnelenecek. Sınırlı sayıdaki biletleri Antalya Devlet Opera ve Balesi gişeleri ve www.biletinial.com internet adresinden temin edilebilir. Biletler Antalya Opera ve Balesi Gişesinden; hafta içi ve Cumartesi günleri 10.00-18.00 saatleri arasında, temsil günleri temsil bitiş saatine kadar, Cumhuriyet Meydanı Gişesinden; her gün 08.30-20.00 saatleri arasında temin edilebilir.

Kaynak: Antalya Devlet Opera ve Balesi/Bülten