Güldür Güldür Show’un Oyuncusu Aslı İnandık Boşanıyor Mu? Aslı İnandık Neden Boşanıyor? Güldür Güldür Show’un Oyuncusu Aslı İnandık Boşanıyor Mu? Aslı İnandık Neden Boşanıyor?

NOW’da İlker Karagöz ile Çalar Saat’e konul olan sabah programına konuk olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 5 yılın sonunda belediyenin kredi notunun düzeldiğini kaydetti. 

9 BÜYÜKŞEHİR’İN KREDİ NOTU YÜKSELDİ 

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Türkiye'nin ardından 9 büyükşehir belediyesi için de kredi notlarını yükseltti. Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Manisa, Mersin, Muğla ve Konya büyükşehir belediyelerinin kredi notu "B"den "B+"ya çıkarıldı.

ANTALYA GÖRÜNÜMDE POZİTİF 

Antalya Büyükşehir Belediyesi hem kredi notuyla hem de görünümüyle pozitif olurken Ankara, Bursa, İzmir, Manisa ve Muğla'nın da kredi notu görünümleri "pozitif” açıklandı.  İstanbul, Konya ve Mersin'in görünümleri ise "durağan" olarak belirlendi.

Muhittin Böcek’in göreve geldiği 2019 yılı Aralık ayında da Fitch, İstanbul, İzmir, Bursa, Manisa ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kredi notu görünümünü "negatif"ten "durağan"a çevirmişti. 
 

Kaynak: Kamer Durdu