Başarılı müzik kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sıkça konuşulan Rafet El Roman, yüzündeki değişimle sosyal medyada dikkat çekti.

Müge Anlı'nın Ünlü Avukatı Rahmi Özkan Ameliyat Oldu Müge Anlı'nın Ünlü Avukatı Rahmi Özkan Ameliyat Oldu

İki kez evlenip boşanan ve şu anda kendisinden 24 yaş küçük Yasemin Gergeç ile ilişki yaşayan 55 yaşındaki şarkıcı, son haliyle eleştiri oklarının hedefi oldu.

"Yakışıklılığım Mahvoldu"

El Roman, gündeme gelen fotoğraflarına gelen tepkilerin ardından sessizliğini bozdu ve botoks yaptırdığını açıkladı. Şarkıcı, "Arkadaşlar botoks yaptırdım, yaptırmaz olaydım! Bazı insanların kesinlikle botoks yaptırmaması lazım. Ben de onlardan biriyim. Karizmam mı, yakışıklılığım mı desem resmen mahvoldu!" ifadelerini kullandı.

"Şikayet Edemiyorum"

Rafet El Roman, önceki akşam Bodrum Yalıkavak'ta sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, yoğun konser takviminden dolayı ailesiyle özel günlerini geçiremediklerini belirtti ve "Bu iş bizim seçimimiz, şikayet de edemiyorum" dedi.

"Sinirlerim Bozuldu"

Gazetecilerin estetikle ilgili sorularına cevap veren ünlü isim, "Hafif bir botoks yaptırdım, bu haberlerin gündem olması bu işin biraz geyiği, şakadan ben de yorum yazıyorum, yaptım çok pişmanım diye takılıyorum ama bazı insanlara gerçekten gitmiyor. Bir fotoğraf var, basın da sürekli aynı fotoğrafı paylaşıyor, şeytan gibi çıkarmışlar beni, tüm estetik yaptıran arkadaşların yanına o fotoğrafı kullanıyorlar. Sertab Erener'e de benzettiler, artık sinirlerim bozuldu" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi