Sanatsal çalışmalar, yaratıcı atölyeler ve tiyatro gösterilerini bir arada sunan Panda Sahne, Antalya’da sanatseverleri bu hafta da birbirinden farklı etkinliklerle buluşturacak.

21 Mart: “Tolstoy’dan İtiraflar”

21 Mart saat 20:30’da, Lev Nikolayeviç Tolstoy’un yanılgılarını anlattığı oyun “Tolstoy’dan İtiraflar” sahnelenecek. Bu oyun, dünyaca ünlü yazarın ruhuna açılan gizemli bir pencere olarak tanımlanıyor.

22 Mart: “Büyük Aşıkların Sonuncusu”

22 Mart saat 20:30’da, günümüz yaşamındaki kadın ve erkek ilişkilerini eleştiren ve kişinin kendini soktuğu çıkmaz labirentleri farklı açılardan sorgulayan komedi türündeki oyun “Büyük Aşıkların Sonuncusu” seyircisiyle buluşacak.

7. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali: "Umut" Temasıyla Başladı 7. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali: "Umut" Temasıyla Başladı

23 Mart: “Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin”

23 Mart saat 20:30’da, Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazdığı “Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin” oyunu Panda Sahne’de seyircilerini ağırlayacak. Bu oyun, birbirlerinden farklı ve bir o kadar da aynı zamanda ve mekânda yaşayan üç kadının yüzleşme ve hesaplaşmalarına izleyicileri de ortak ederek içine alıyor.

24 Mart: “Sazların Sohbeti”

24 Mart Pazar günü saat 20:30’da “Sazların Sohbeti” etkinliği, Antalyalı sanatseverlerle buluşacak.

25 Mart Haftası Programı

  • 26 Mart saat 20:30- Doğaçlama Bayii
  • 27 Mart saat 20:30- Nereden Geldim Nereye Gidiyordum?
  • 28 Mart saat 20:30- Tolstoy’dan İtiraflar
  • 29 Mart saat 20:30- Ayan Beyan Doğaçlama
  • 30 Mart saat 20:30- Taşlara Çarpa Çarpa

Panda Sahne, bu hafta da sanatseverlere keyifli etkinlikler sunmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi