Hangi parti liderinin kaç takipçisi var? Siyasi parti liderlerinin X takipçi sayıları Hangi parti liderinin kaç takipçisi var? Siyasi parti liderlerinin X takipçi sayıları

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa'nın Turgutlu ilçesi Koza Pazarı Meydanı'nda halkla buluştu. Burada konuşan Özel, 15 yıldır süregelen birlikte çalışma ve halkla iç içe olma vurgusu yaptı. Özel, Turgutlu'nun kendisi için özel bir yer olduğunu ve emeklilerle buluşmanın önemine değindi. Emeklilerin yaşadığı sıkıntılara dikkat çekerek, onların haklarını savunma sözü verdi.

A W173126 07 Result

Akşener'e Cevap Verdi

CHP’nin Balıkesir’deki mitinginde açılan afişle ilgili olarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in söyledikleri hakkında konuşan Özgür Özel, 'Ben muhalefete muhalefet etmedim. Muhalefet liderlerine hakaret etmedim. Abla diyeceğim ama dün ‘Abla mabla demeyin’ demiş. İstedikleri kadar germeye çalışsınlar ama eski dosttan düşman olmaz. Atatürkçü ve vatansever insanlar birbirine kötülük yapmaz, birbirine çelme takmaz. Biz gönlünde gözünde güneş olan herkesi çok seviyoruz biz biriz beraberiz. İyi insanlar, sosyal demokratlar, yalandan dolandan bıkanlar birleşirse birleşe birleşe kazanacağız. Cevabım iki kelime. Canı sağ olsun, ablamdır. Eski dosttan düşman olur mu? Tayyip Bey’e bakalım. Necmettin Erbakan’ın biyolojik oğlu Fatih Erbakan siyasi oğlu da sendin. Dün beraberdiniz bugün birbirlerine saymadıkları hakaret kalmadı. Bakın biz Yeniden Refah ile çok ayrı yerlerdeyiz. Dün beraber olduğun kişilere bugün küfretmek bize yakışmaz. Karşımızdaki ittifak korku ittifakıdır. Bizim ittifakımız Türkiye ittifakıdır. Bizim ittifakımız gücünü milletimizden, renklerini bayrağımızdan alır' dedi.

A W173126 05 Result

Emeklilerin Durumu ve Vaatler

Özel, emeklilerin maaşlarının yetersizliğine vurgu yaparak, AK Parti dönemindeki artışların yetersiz olduğunu belirtti. Emeklilerin yaşadığı enflasyon karşısında maaşlarının eridiğine dikkat çekti ve bu durumun düzeltilmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca, emeklilere verilen ikramiyenin mimarı olarak Kemal Kılıçdaroğlu'na teşekkür etti ve onların haklarını aramaya çağrıda bulundu.

A W173126 08 Result

Gençlere Seslendi

Gençlere de seslenen Özel, onların umutsuzluğa kapılmamalarını ve cumhuriyetin emanetini sahiplenmeleri gerektiğini ifade etti. Gençlerin önemine vurgu yaparak, onların geleceğin teminatı olduğunu belirtti ve onlara güvendiğini dile getirdi.

CHP Lideri Özgür Özel'den Murat Kurum için oy isteyen 17 bakana tepki CHP Lideri Özgür Özel'den Murat Kurum için oy isteyen 17 bakana tepki

Kaynak: İHA