Kurban Bayramı dolayısıyla memleketi Manisa'da bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, bayram namazını Hatuniye Camisi'nde kıldıktan sonra ziyaretlerine başladı. İlk olarak Çatal Mezarlığı'na giderek, İstiklal Madalyası sahibi ve "Manisa Tarzanı" olarak tanınan Ahmet Bedevi'nin, yakınlarının ve Manisalı bazı siyasetçilerin kabirlerini ziyaret etti.

A W229306 03 Result

Şehitlik ve Mezarlık Ziyaretleri

Özel, mezar ziyaretlerinin ardından Manisa Ticaret Borsası Canlı Hayvan Borsası ve Manisa Büyükşehir Mezbahası'nı ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bayramlaşan Özel, bol bol fotoğraf çektirerek bayramın coşkusunu paylaştı.

Özgür Özel'den emekli maaşı hesabı: Emeklinin cebinden çalıyorsunuz Özgür Özel'den emekli maaşı hesabı: Emeklinin cebinden çalıyorsunuz

A W229306 08 Result

Manisa Valiliği Ziyareti

Özel, daha sonra Manisa Valisi Enver Ünlü ile bayramlaşmak için Manisa Valiliği'ne geçti. Vali Ünlü tarafından valilik girişinde karşılanan Özel'e, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ve partililer de eşlik etti.

A W229306 11 Result

Bayramlaşmanın Önemini Vurguladı

Özgür Özel, resmi ve özellikle dini bayramları memleketinde geçirmeye ve Manisalılarla bayramlaşmaya büyük önem verdiğini belirtti. Ancak dün İstanbul'da, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen'in nikah törenine katılıp nikah şahitliği yaptığı için Manisa Valiliği'nin resmi bayramlaşma törenine katılamadığını, bu nedenle bayramlaşmanın bugüne kaldığını söyledi.

A W229306 02 Result

Vali Ünlü ile Bayramlaşma

CHP Genel Başkanı Özel, Vali Enver Ünlü'nün bayramını kutlayarak, "Bütün kamu personelimiz adına, bütün Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne hizmet eden kim varsa onların adına, bütün personelinizin bayramını kutluyoruz. Bütün hemşehrilerimizin sizin şahsınızda bayramlarını kutluyorum" dedi. Vali Ünlü de CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in bayramını kutlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

A W229306 04 Result

Özgür Özel bayram namazını memleketinde kıldı: Cumhur ittifakı üzerimizden konuşmasın Özgür Özel bayram namazını memleketinde kıldı: Cumhur ittifakı üzerimizden konuşmasın

A W229306 10 Result

Kaynak: İHA