Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Almanya ile Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 100'üncü yıl dönümü kapsamında Türkiye'ye resmi bir ziyaret gerçekleştirdi. İstanbul ve Gaziantep’teki programlarının ardından bugün Ankara’ya gelen Steinmeier, ziyaretinin Türkiye ayağında çeşitli temas ve görüşmelerde bulundu.

Özgür Özel: 'Mesut Kocagöz'ü özgürlüğüne kavuşturun' Özgür Özel: 'Mesut Kocagöz'ü özgürlüğüne kavuşturun'

E54Ba980 8D0B 49Bb 9117 Ec0Cc5Bd5312 W Result

Steinmeier ve Özel Arasındaki Görüşme

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier'in Türkiye'deki son programı, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile gerçekleştirdiği görüşme oldu. Görüşme, Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği'nde planlanmıştı ve başlaması planlanan saatten 55 dakika gecikmeli olarak başladı. Görüşme, basına kapalı olarak gerçekleşti ve yaklaşık 50 dakika sürdü.

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier Türkiye'yi Ziyaret Ediyor: Hangi Konular Görüşülecek? Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier Türkiye'yi Ziyaret Ediyor: Hangi Konular Görüşülecek?

D34E02Bd 742B 499A 88C5 C36Aecfa8261 W Result

CHP Kepez Kadın Kolları Başkanı Belli Oldu CHP Kepez Kadın Kolları Başkanı Belli Oldu

Özel Başkanlığındaki CHP Heyeti

Özgür Özel'in başkanlığında gerçekleşen CHP heyetinde, Genel Sekreter Selin Sayek Böke, Parti Sözcüsü Deniz Yücel, Genel Başkan Yardımcıları İlhan Uzgel, Gökçe Gökçen ve Yalçın Karatepe, CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır ile İstanbul Milletvekili Namık Tan da yer aldı.

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier Anıtkabir’i Ziyaret Etti Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier Anıtkabir’i Ziyaret Etti

Kaynak: ANKA