İngiliz ekibi Hull City'den transfer ettiği milli futbolcu Ozan Tufan'ı bordo-mavili renklere bağladı. Trabzon Havalimanı'nda taraftarlar tarafından büyük bir sevgiyle karşılanan Tufan, imza töreni öncesi açıklamalarda bulundu.

TFF Başkanlık Seçimi Bugün: Hangi Aday Başkan Olacak? TFF Başkanlık Seçimi Bugün: Hangi Aday Başkan Olacak?

Ozan Tufan Trabzon'a geldi

Abdullah Avcı ve Ertuğrul Doğan'ın kendisini istemesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Ozan Tufan, ' Buraya geldiğim için çok mutluyum. Bir an önce sahaya çıkıp mücadele vermek istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Onun için buradayım' dedi.

Transferinde ilk olarak Abdullah Avcı'nın kendisini aradığını belirten Tufan, 'Abdullah Avcı aradı ve istediğini söyledi. Kendisine çok büyük bir saygım var. 3-4 dakikalık bir görüşmemiz oldu ondan sonra Başkanımız Ertuğrul Doğan aradı. Onunla da kısa bir görüşmemiz oldu sonrada işlemlerimiz tamamladı ve buraya geldik. Çok kısa sürdü. Ben de Türkiye'de oynamayı çok istiyordum. Trabzonspor'da büyük bir camia, ben de burada elimden gelenin en iyisini yapıp bana olan güveni boşa çıkarmamaya çalışacağım' diye konuştu.

Trabzonspor'a karşı oynadığını belirten Tufan, 'Her zaman zor deplasman olmuştur benim için şimdi Trabzonspor formasını terletmek benim için gurur verici olacak. Mutluyum ve gururluyum. Benim de hedeflerim var. Milli takıma geri dönmek ve Trabzonspor'un şampiyon olması en büyük hedeflerim. Onları tekrar tatmak ve yaşamak istiyorum' şeklinde konuştu.

Ozan Tufan Trabzon'a geldi
Bordo-mavili taraftarların arasında kendisini bekleyen araca zorlukla binen Ozan Tufan, taraftarlara üçlü çektirdikten sonra havaalanından ayrıldı.

Kaynak: İHA