Ordu Fatsa'da 7.324 m² fındık bahçesi mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Trabzon Of ilçesinde icradan satılık 2.965 m² arsa Trabzon Of ilçesinde icradan satılık 2.965 m² arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/44 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
TAŞINMAZIN
Özellikleri : Ordu İl, Fatsa İlçe, EVKAF Mahalle/Köy, Çorak Tepesi Mevkii, 1286 Ada, 55 Parsel, Taşınmaz tapu kaydında fındık bahçesi niteliğindedir. Zemin itibariyle muhtelif ağaç ve fındık bahçesidir, yerleşik alan içinde olup ulaşım asfalt yol üzerinden sağlanmaktadır. Eğim %75-80 civarındadır, Topoğrafik yapı bakımından tarıma elverişli arazidir, su tutma kapasitesi iyidir, alkalilik ve tuzluluk problemi yoktur, killi tınlı kumlu toprak yapısına sahiptir, taşınmaz ve çevresi için mülk güvenliği mevcut olup çevre sağlık koşuları yönünden sorun teşkil etmemektedir. Üretilen ürünlerin piyasada pazarlama sorunu yoktur. İmar uygulaması görmemiş kadastro parseli durumundadır.6. Sınıf tarım arazisidir. Fatsa ilçe merkezine yaklaşık 2,5 km , sahile yaklaşık 1,5 km mesafededir.
Adresi : Evkaf Mah Çorak Tepesi Mevkii Fatsa / ORDU
Yüzölçümü : 7.324,53 m2
İmar Durumu :Yok
Kıymeti : 3.203.353,90 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Dosyasında

Kaynak: ilan.gov.tr