Ordu Fatsa'da 339 m² arsa icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2019/1 İFLAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Ordu İli, Fatsa İlçesi, Ayazlı Mah. Demir Köprü Mevkii, 331 Ada, 36 Parsel sayılı taşınmaz tam hisseli olup açık artırma yoluyla satılacaktır. Ana taşınmaz üzerinde her hangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz ilçenin yerleşim alanı içinde, yapılaşmanın konut olarak gelişmekte olduğu yerde bulunmaktadır. Belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Doğusundan geçen Elekçi Deresine 90 mt, batısından geçen Kumru-Korgan Yolu Caddesine 100 mt. İlçe Merkezine yaklaşık 1600-1700 mt. mesafededir. İmar planında gösterilen ancak mevcut durumda henüz açılmamış olan Adem Sokağa cepheli konumdadır. İmar yapısı ikmal edilmiştir. Arazi yapısı düzdür. Ulaşımı kolaydır. Belediye imar planı içerisindedir. İmar planında park analında kalmaktadır. Parsel yapılaşmaya uygun değildir. Arsa vasfındadır.
Adresi : Ordu İli Fatsa İlçesi Ayazlı Mahallesi, Demirköprü Mevkii Fatsa / ORDU
Yüzölçümü : 339,46 m2
İmar Durumu :Taşınmaz belediye imar planı sınırları içerisindedir.
Kıymeti : 848.650,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: 3402 S.Y'nın 22/A Md. gereğince yenilenmemin tescili - 05/02/2023-2263

Kaynak: ilan.gov.tr