Ordu Altınordu'da 165 m² 4+1 daire mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

İcradan satılık 2020 model Nissan Qashqai İcradan satılık 2020 model Nissan Qashqai

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2021/1 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Taşınmaz üzerindeki binanın birinci katındaki 3/36 arsa paylı dört nolu mesken satılacaktır. Bu mesken, şehir merkezinde Atatürk bulvarı üzerindedir. Büyükşehir belediyesine 480 m. hükümet konağına 420 m. Devlet hastanesine 2,20 km, uzaklıktadır. Yapılaşmanın , ticari işleyişin ve sosyal hareketliliğin yoğun olduğu bir bölgededir. Sahil yolu üzerinde deniz manzaralıdır. Bağımsız bölüm Antre, mutfak+salon, dört oda, gece holü, wc, banyo ve balkondan ibarettir. Brüt kullanım alanı 165,00 m2 dir. Bina 4/A yapı sınıfındadır. Bağımsız bölüm inşaatı birinci sınıf kalitededir.
Adresi : Düz Mahalle, Atatürk Bulvarı, N: 100 Birinci Kat 4 Nolu Bağımsız Bölüm, Altınordu, Ordu Altınordu
Yüzölçümü : 504,77 m2 Arsa Payı: 3/36
İmar Durumu :İnşaat tarzı Taşınmaz imar planı içerisinde, bitişik nizam, 6 kat ticaret alanında kalmaktadır.
Kıymeti : 4.083.208,00 TL
KDV Oranı : %20
Kaydındaki Şerhler: Diğer : Paftasında görüldüğü üzere bu parselin yola ve 2 va 3 nolu parsellere duvar tecavüzü vardır.

Kaynak: ilan.gov.tr