Ordu Altınordu'da 1.243 m² arsa mahkemeden satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/48 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Ordu İl, Altınordu İlçe, SARAY Mahalle, 353 Ada, 4 Parsel, Tapu Kaydında; 1.243,86 m2 yüzölçümlü, arsa vasfındadır. üzerinde herhangi bir yapının olmadığı, şehir merkezinin 615 metre güneyinde, eğimli bir arazi üzerindedir. geometrisi yamuk biçimli olup, yüzölçümü ve geometrisi yapılaşmaya elverişlidir. güney-doğusu, doğu-batı yönündeki Ulugazi Caddesine, kuzey-batısı doğu-batı yönündeki Taşlıpınar Sokak yoluna cephelidir. diğer iki cephesi komşu parsellere bitişiktir. çevresi. apartman niteliğindeki binaların iskan edildiği, toplu konut yapılarının bulunduğu, ticari işyerlerinin sınırlı sayıda, sosyal hareketliliğin az olduğu bölgededir. şehrin ticari yönden işlek bölgelerinden Süleyman Felek Caddesine ve Sırrı Paşa Caddesine 440 metre, Hükümet Caddesine 380 metre mesafededir. belediyenin tüm hizmetlerinden yararlandığı, PTT, elektrik, internet, pissu, doğalgaz vb altyapı hatlarının kurulu olduğu, dolmuş yoluna yürüme mesafesindedir. taşınmaz şehir merkezini gören, hakim bir mevkidedir. keşif tarihi olan 24/01/2023 tarihi itibariyle değeri 6.219.300,00 TL tespit edilmiştir.
Adresi :Saray Mah Altınordu/ORDU
Yüzölçümü : 1.243,86 m2
İmar Durumu:1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında, Taks: 0,30 yapılaşma parametrelerine sahip Konut alanında, İlkokul Alanında, Park ve Yolda kalmaktadır.
Kıymeti : 6.219.300,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Dosyasından Görülebilir.

Kaynak: ilan.gov.tr