İzmir'in Gaziemir ilçesinde, Aktepe Mahallesi'nde gerçekleşen olayda, M.D. isimli baba, oğlu Ahmet Doğanoğlu ile evde tartışmaya başladı.

Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine M.D., mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla oğlunun göğsüne, karnına ve bacaklarına ciddi darbeler indirdi. Olayın ardından baba, yakınlardaki bir kahvehaneye kaçtı.

Sağlık Ekipleri Müdahale Etti

Çevredeki vatandaşların sesleri duyarak ihbarda bulunması üzerine, olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı Ahmet Doğanoğlu, sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı. Ancak hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kahvehanede Kendini Tuvalete Kilitledi

Polis ekipleri, M.D.’nin saklandığı kahvehaneye ulaştığında, şüpheli kendini tuvalete kilitledi. Ekipler tuvalet kapısını zorlayarak açtı ve M.D.’yi olayda kullandığı ekmek bıçağıyla birlikte gözaltına aldı.

Hindistan'da sel felaketi: 6 ölü 2 bin 400 turist mahsur kaldı Hindistan'da sel felaketi: 6 ölü 2 bin 400 turist mahsur kaldı

Tartışma Sebebi Eve Getirilen Köpek

M.D., verdiği ifadede, oğlu Ahmet ile sık sık kavga ettiklerini ve son tartışmalarının sebebinin Ahmet’in eve köpek getirmesi olduğunu belirtti. Yaşanan bu üzücü olay sonrasında Ahmet Doğanoğlu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kaynak: İHA