Derbinin Faturasını PFDK Kesti! Ali Koç Şok Olacak Derbinin Faturasını PFDK Kesti! Ali Koç Şok Olacak

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan ve İranlı hayranı Arzu Doğan, 2022 Ağustos ayında evlendikten iki yıl sonra boşanma kararı aldı. Çiftin ayrılık nedeni ilk olarak ‘kıskançlık krizi’ olarak gösterildi. Ancak Arzu Doğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla gerçek boşanma nedenini ortaya çıkardı.

Nihat Doğan ve Arzu Doğan’ın Sürpriz Evliliği

Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu Doğan ile 2022 Ağustos ayında evlendi. Çift, kısa süre sonra Badıkan adını verdikleri oğullarını dünyaya getirdi. Nihat Doğan, bu sayede ilk kez babalık duygusunu tattı.

Boşanma Kararı ve Gerçek Neden

Nihat Doğan ve Arzu Doğan çifti, bir süre sonra boşanma kararı aldı. İlk olarak, boşanma nedeni ‘kıskançlık krizi’ olarak gösterildi. Ancak Arzu Doğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla gerçek boşanma nedenini ortaya çıkardı.

Arzu Doğan, “Evet arkadaşlar, ayrılma nedenimiz budur: 4 yıl bir ilişkimiz oldu, 2 yıl sevgiliydik… Nihat Doğan hep çocuk istedi, sonra evlenmeye karar verdik. Evlendikten sonra çok şey ortaya çıkmaya başladı. Yuvamı kurtarmak için sürekli kendimi kandırıyordum ama bir süre sonra birçok şeyden şüphelenmeye başladı. Eşimin telefonunu alıp araştırmaya başladım. Hiç beklemediğim şeyler gördüm. Birçok kadınla ilişkisi var. Ve bu ilişkiyi sonlandırmaya karar verdim” ifadelerini kullandı.

Çiftin Geçmişi ve Geleceği

Nihat Doğan ve Arzu Doğan çifti, geçmişte de gündeme gelmişti. Arzu Doğan, oğullarının dış görünüşüyle ilgili yapılan yorumlara verdiği yanıtla gündeme gelmişti. Çift, ocak ayında 1 yaşına basan oğullarına bir doğum günü partisi organize etmişti.

Kaynak: Haber Merkezi