Dolar kuru bugün ne kadar? Euro kaç lira oldu? 28 Mayıs 2024 Salı Dolar kuru bugün ne kadar? Euro kaç lira oldu? 28 Mayıs 2024 Salı

Sosyal medya fenomeni Nihal Candan, cezaevinde geçirdiği günleri ve yaşadığı zorlukları anlattı. Kendisi ve kardeşi Bahar Candan, kara para aklama ve dolandırıcılık suçlarından hapse girmişti.

Nihal Candan’ın Sağlık Sorunları ve Tahliyesi

Ancak Nihal Candan, cezaevinde bazı psikolojik sorunlar yaşamaya başladı ve 37 kiloya kadar düştü. Yeme alışkanlığı bozulan Nihal Candan’a ‘anoreksiya nevroza’ adı verilen hastalık teşhisi konuldu ve bu nedenle tahliye edildi.

Cezaevi Günlerini Anlatıyor

Tahliye edildikten sonra yaşadıklarını anlatmaya başlayan Nihal Candan, son olarak “Bir Bak Burası Çok Önemli” isimli YouTube programına konuk oldu. Cezaevindeyken namaz kılmaya başladığını söyleyen Candan, şu ifadelere yer verdi: “Betonlar arasında bildiğimiz tüm meditasyon uygulamalarını yaptık Bahar’la. Günlük tuttuk. Sabah namazını zaten ben kaçırmazdım. Sabah namazı benim için çok değerli. Çünkü onda bir hadis var; ‘Namaz uykudan hayırlıdır’ diye. O benim en sevdiğim hadis. Sadece 7 vakit kılmıyordum. 7 vakde cezaevinde çıkardım. Teheccüd ile nafile namazlarıyla. 7 vakit kılıyordum cezaevinde. Biraz daha tasavvuf, Mevlana bilinci aşılamaya çalıştım kız kardeşime, onu öyle uyuttum.”

Nihal Candan’ın Son Hali

Nihal Candan’ın son halini görenler ise şaşırdı. Candan’ın hem dudak dolgusu hem de yüzüne botoks yaptırdığı görüldü. 

Kaynak: Haber Merkezi