Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde, belediyenin doğa harikası falezlerinin Akdeniz’le buluştuğu noktada yer alan plajları, yaz sezonuna hazır. İnciraltı ve Erdal İnönü plajları, bu yıl da ücretsiz giriş imkanıyla hizmet verecek.

Mavi Bayraklı Plajlar Her Yıl Misafirlerini Ağırlıyor

Muratpaşa Belediyesi, falez sahil bandı boyunca Konserve, Mobil, İnciraltı, Erdal İnönü ve Erenkuş olmak üzere birbirinden güzel mavi bayraklı plajlarında her yıl misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

İnciraltı ve Erdal İnönü Plajları Açıldı

Muratpaşa’nın tek asansörlü plajı olan İnciraltı’nın ardından Erdal İnönü Plajı da hizmete açıldı. Konserve, Mobil ve Erenkuş Plajlarında ise görevliler tarafından ahşap platformlar döşenmeye başlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Belediye, 5 Plajıyla Sezon Boyunca Hizmet Verecek

Plaj işletmelerinin hazırlıklarının tamamlanmasının ardından belediye, 5 plajıyla sezon boyunca kent sakinlerinin hizmetinde olacak. Girişlerin ücretsiz olduğu plajlarda şemsiye ve şezlong kullanım ücreti 100 lira olarak belirlendi.

Plajlarda Çeşitli Yiyecek ve İçecek Seçenekleri

Ayrıca plajlarda soğuk ve sıcak içecek, hamburger, pizza, köfte ekmek, tost, börek, simit, pide, gözleme, ton balıklı sandviç, çerez ve dondurma çeşitleri de yer alacak. Bu çeşitlilik, plaj ziyaretçilerine keyifli bir deneyim sunacak.

Kaynak: Muratpaşa Belediyesi/Bülten