Antalya’nın Muratpaşa Belediyesi, Engelliler Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında bir dizi etkinlik düzenliyor.

RTÜK'den Şok Karar!  Haberlere yaş sınırlaması ve sansür konulacak RTÜK'den Şok Karar! Haberlere yaş sınırlaması ve sansür konulacak

Engelliler Haftası’nda ‘Bahar Defilesi’

Muratpaşa Belediyesi, Engelliler Haftası kapsamında 15 Mayıs Çarşamba günü 14.00-17.00 saatleri arasında özel çocukların sahne alacağı 'Bahar Defilesi’ni düzenliyor. Defile, Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de gerçekleştirilecek.

19 Mayıs’ta ‘Gönüllerin Sesi’ Konseri

Aynı gün, Muratpaşa Belediyesi ve Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle saat 20.30’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel ‘Gönüllerin Sesi’ isimli konser düzenlenecek. Değirmenönü Kültür Merkezi kursiyerleriyle verilecek bağlama konserinin şefliğini Ahmet Üçer üstlenecek.

Halk Dansları Topluluğu’ndan Ücretsiz Gösteri

Muratpaşa Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, 17-18 Mayıs’ta saat 20.00’de Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel ücretsiz bir gösteri düzenleyecek. Geleneksel Türk Halk Dansları Gösterisi 'Yüz’e katılmak isteyenlerin bilgi ve rezervasyon için 0242 350 07 48 numaralı hatta iletişime geçmeleri gerekiyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden Yol Çalışmaları

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bu hafta Yenigün Mahallesi 1067-1077 sokaklarının kesişiminde bulunan parkta toprak düzenlenme çalışması, Ermenek Hazal Sokak’ta yeni park düzenleme çalışmaları ve Çallı taziye evi önünde görme engelliler için yol çalışması işlemlerini tamamlayacak. user Antalya Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladı. Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenledi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında, Atatürk Caddesi’nde gençlerle buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, gençlerin 19 Mayıs coşkusuna ortak oldu. Gençlerle birlikte yürüyen Başkan Böcek, gençlerin bayramını kutladı. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında, Atatürk Caddesi’nde gençlerle buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, gençlerin 19 Mayıs coşkusuna ortak oldu. Gençlerle birlikte yürüyen Başkan Böcek, gençlerin bayramını kutladı. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında, Atatürk Caddesi’nde gençlerle buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, gençlerin 19 Mayıs coşkusuna ortak oldu. Gençlerle birlikte yürüyen Başkan Böcek, gençlerin bayramını kutladı. 

Kaynak: Muratpaşa Belediyesi/Bülten