Wanda Nara’dan Gizemli Paylaşım Wanda Nara’dan Gizemli Paylaşım

Ünlü sanatçı Murat Övünç’ün Bilecik’te sahne alacağı Kadınlar Matinesi’nin iptal olması ve bilet parasının iade edilmemesi sonucu vatandaşlar isyan etti.

Planlanan Etkinlik İptal Oldu

Başaran Butik sponsorluğunda Bilecik’te bir düğün salonunda 26 Ocak’ta gerçekleşen ve büyük ilgi gören Kadınlar Matinesi’nde Murat Övünç sahne almıştı. Aynı firma, Mart ayında bir kez daha Murat Övünç’ü Bilecik’e getireceğini duyurmuştu. Ancak, 4 Mart 2024 tarihinde aynı düğün salonunda yapılması planlanan Kadınlar Matinesi, etkinlikten 2 gün önce iptal edildi.

Vatandaşlar Mağdur Oldu

Ön sıra biletler 400 TL, arka sıralar ise 300 TL’den satıldı. Bilet alan vatandaşlara, paralarının 3 gün içinde iade edileceği söylendi. Ancak, bu paralar iade edilmedi ve yaklaşık 200 kişi mağduriyet yaşadı.

Dolandırıcılık Yapıldı

Önder Özmen adlı bir vatandaş, eşine ön sıralardan 400 liralık bir bilet aldığını ve bunu organizasyonu düzenleyen Zehra Büşra İ. adına havale yaptığını anlattı. Özmen, “Bilecik’te organizasyon düzenleyeceğiz diyerek insanlara rezervasyon yaptırıp etkinliği iki gün kala iptal ettiler. Paraları üç gün içinde iade edilecek denilip ardından telefonları engelleyerek bir nevi dolandırıcılık yapıldı. Yaklaşık 200 kişinin paraları bu şekilde alınarak mağdur edildi. Bu dolandırıcılık olayında düğün salonunun hiçbir şekilde dahili yoktur. Biz hakkımızı sonuna kadar arayacağız” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi