Belediye çalışanlarına müjde! En düşük maaş 24 bin TL oldu Belediye çalışanlarına müjde! En düşük maaş 24 bin TL oldu

Muğla Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, 2019 yılında başlattığı 'Zeytinyağı Kalite Ödül Yarışması' etkinliğinin ödül töreni için geri sayıma başladı. Yarın, 14 Mayıs'ta, Muğla Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bahçesinde düzenlenecek olan ödül töreni, büyük bir heyecanla bekleniyor.

Muğla'da zeytinyağı kalite ödül töreni yarın yapılacak

Dünya Çiftçiler Günü'ne denk gelen bu özel törende, zeytinyağı kalite yarışmasında dereceye giren üreticilere çeşitli ödüller verilecek. Dereceyle giren zeytinyağı üreticilerine, 5 adet Zeytin Hasat Makinesi, 1 adet Krom Nikel Zeytinyağı Tankı, 1 adet Süt Sağım Makinesi, 2 adet 25 litrelik sırt Pulvarizatörü ve 50 çuval hayvan yemi gibi değerli ödüllerin dağıtılması planlanıyor.

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, 14 Mayıs Çiftçiler Günü'nde gerçekleştirilecek olan Zeytinyağı Kalite Ödül Töreni'ne tüm çiftçileri davet etti. Saylak, 'Emeklerini alın teri ile harmanlayıp bolluğa, berekete dönüştüren çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü yürekten kutluyorum. Bu özel günde düzenleyeceğimiz “Geleneksel Zeytinyağı Kalite Yarışması” etkinliğinde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız' şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA