Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık ve eşi Sevim Akbıyık, 'Yaşlılara Saygı Haftası' kapsamında Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan bireyler ile iftar yaptı.

A W166922 04A W166922 03

Büyüklerle Bereketli Bir İftar

Ramazan ayının bereketini yaşlılarla aynı sofrada paylaşmanın sevincini dile getiren Vali Dr. İdris Akbıyık, "Ramazan ayı rahmet, mağfiret, yardımlaşma, sevgi ve huzur ayıdır. Bugün biz bu huzuru siz kıymetli büyüklerimizle aynı sofralarda iftar yaparken bulduk. Allah sizlerden razı olsun, sizleri başımızdan eksik etmesin. Devletimizin tüm kurumları sizin huzurunuz, iyiliğiniz, mutluluğunuz için seferber. Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde siz kıymetli büyüklerimiz, şehit yakınlarımız ve engelli vatandaşlarımız için tüm kurumlarımız güzel hizmetler yapmakta ve her türlü imkânı sağlamaktadır. Her şey sizlerin huzuru, sağlığı ve mutluluğu için. Ramazan-ı Şerifinizi tebrik ediyor, ellerinizden öpüyorum" ifadelerini kullandı.

A W166922 02

A W166922 06

Depremzede kadının eski eş kabusu: Can güvenliğim yok Depremzede kadının eski eş kabusu: Can güvenliğim yok

İftar Programına Katılanlar

Vali Dr. İdris Akbıyık ve Eşi Sevim Akbıyık'ın yanı sıra Menteşe Kaymakamı Mehmet Eriş ve eşi, İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat ve eşi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yakup Kütük ve eşi ile İl Müftüsü Yaşar Çapçı ve eşi iftar programına katıldılar.

A W166922 01

Kaynak: İHA