Erdal Beşikçioğlu 23 Nisan'ı çocuklarla kutladı Erdal Beşikçioğlu 23 Nisan'ı çocuklarla kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, birliğin gücü anlayışıyla Antalya için, Demre için ve tüm ilçeler için canla başla çalıştıklarını bildirdi. Başkan, “Antalya’ya bir Hakan gerekti inşallah 31 Mart’ta da herkes için herkese göre belediye anlayışıyla Demre’nin sevdalısını ve Antalya’nın Hakan’ını seçeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Zaferini Perçinleyeceğiz

Başkan Abdurrahman, 15 yıldır Kepez’de genç yaşında belediye başkanı olmuş, AK Parti’nin gençlik kolları başkanlığını yapmış olan ve şerefle, onurla hizmet etmiş bulunan sayın Hakan Tütüncü’yü seçerek Cumhur İttifakı’nın 31 Mart zaferini perçinleyeceklerini belirtti. Aynı şekilde Cumhur İttifakı Demre Belediye Başkan Adayı sayın İbrahim Oğuz’u da zafere ulaştıracaklarını ifade etti.

Türk Milletinin Geleceği İçin Pazarlık Yaptık

Başkan Abdurrahman, ayırmadan ayrışmadan Cumhur İttifakı’nın kurulduğunu ve bu ittifakı iki Türkiye sevdalısı Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sizlerin yüreğinde kurulduğunu belirtti. Kapalı kapılar ardında asla pazarlık yapmadıklarını, bakanlık paylaşmadıklarını ve bir tek Türk milletinin geleceği için pazarlık yaptıklarını söyledi.

Demre’nin Geleceği İçin Oy Verin

Başkan Abdurrahman, bu seçimlerde Demreli hemşehrilerine Demre’nin geleceği için oy vermelerini tavsiye etti. Kendilerinin Demre’yi yeniden imar etmek istediklerini ve bunun için de Demre’nin evladı Cumhur İttifakı Adayı sayın İbrahim Oğuz’u 31 Mart akşamı seçmeleri gerektiğini belirtti. Başkan, “Beden ölür, çürür, cana bakın siz. Kim kiminle yürür, ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar. Haktan hakikatten yana bakın siz” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak: Haber Merkezi