Emekli Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! İktidarı Titreten Konuşma Emekli Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! İktidarı Titreten Konuşma

MHP, 31 Mart'taki yerel seçimlerin ardından 17-19 Mayıs tarihleri ​​arasında Kızılcahamam'da belediye başkanlarının katılımıyla bir kamp düzenleyecek. Parti, yerel seçimlerde öne çıkan "Üretken Belediyecilik" kavramı çerçevesinde belediye başkanlarını bir araya getiriyor.

Kampa, "Üretken Belediyecilik" adıyla hazırlanan seçim beyannamesi çerçevesinde odaklanılacak. Burada, şehircilik anlayışı ve doğal afetlere karşı belediyelerin alması gereken önlemler gibi konular ele alınacak. Ayrıca, kentsel dönüşüm gibi önemli başlıklar da masaya yatırılacak.

Katılımcılar ve Program

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başkanlığını yapacağı kampta, 218 MHP'li belediye başkanı yer alacak. Ayrıca, akademisyenlerin de katılımıyla gerçekleştirilecek olan etkinlikte, belediye başkanlarına çeşitli konularda sunumlar yapılacak.

Sadir Durmaz: "Şehircilik Anlayışımıza Değineceğiz"

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, kamp hakkında açıklamalarda bulundu. "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" adıyla düzenlenecek etkinlikte, MHP'nin seçim beyannamesinde belirtilen başlıkların ele alınacağını belirtti.

Durmaz, kampta mali durumun ve bütçe yönetiminin önemi, şehircilik anlayışı ve doğal afetlere karşı alınması gereken önlemler gibi konuların tartışılacağını ifade etti. Ayrıca, MHP'nin "üretken belediyecilik" anlayışıyla ilgili sözlerin tutulmasının önemine vurgu yaptı.

Kaynak: AA