Ünlü şarkıcı Merve Boluğur, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Bu sefer de şarkıcı Serdar Ortaç ile bir araya geldi. Boluğur’un Ortaç ile yayınladığı poz, kısa süre içerisinde yüzlerce yorum ve beğeni aldı.

Merve Boluğur’un Aktif Sosyal Medya Hayatı

2006 - 2007 yılları arasında yayınlanan ‘Acemi Cadı’ dizisinde canlandırdığı ‘Ayşegül’ karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile olan evliliğini sonlandırdığından beri ekranlardan uzak olsa da, sosyal medyada oldukça aktif bir hayat sürüyor.

Yeni Single İçin Hazırlıklar

Yeni single’ı için hazırlıklar yapan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili: “Benim için çok heyecan verici bir proje… Güzel bir sonuç alacağımı düşünüyorum çünkü sağlam bir ekiple çalışıyorum” demişti.

Merve Boluğur ve Serdar Ortaç Bir Araya Geldi

Serdar Ortaç’la bir araya gelen Merve Boluğur, sarmaş dolaş pozlarını sosyal medya hesabından ‘Kral’ notuyla paylaştı. Ünlü ikilinin müzik çalışmaları için bir araya geldiği biliniyor.

Ata Demirer ve Annesi Ayten Kaçar’ın Sahne Öncesi Diyalogu Gündem Oldu Ata Demirer ve Annesi Ayten Kaçar’ın Sahne Öncesi Diyalogu Gündem Oldu

Sosyal Medyada Yorum Yağmuru

Boluğur ve Ortaç’ın fotoğrafının altına sevenlerinden: ‘Rönesans tablosu gibi’, ‘Mental sağlığımın düzelmesi için burada olmalıyım’, ‘Arkadaşımla dertlerimi paylaşırken’, ‘Aralarında dönen muhabbeti düşünebiliyor musunuz?’ gibi yorumlar ve 29 binden fazla beğeni geldi.

Kaynak: Haber Merkezi